Araba Fuarlarında Gergi Tavan

Araba Fuarlarında Gergi Tavan

Her yıl neredeyse ülkemizde araba fuarları düzenlenmektedir. Düzenlenen  fuarlarda öncelik görselliğe  önem  verilmektedir. Yapacağınız görsellikle  arabalarınızı ön plana  çıkartabilirsiniz.

Her daim  fuarlarda  öncelik görsellik olmakla birlikte  aydınlatmaya da  önem  verilmektedir.  Aydınlatma  sisteminizi tam  olarak  ayarlanması  gerekir özellikle araba  fuarlarında tam  olarak  ayarlanmalıdır.

Fuarlarda ki arabayı  aydınlatma sistemi ile geri plana atabilir  ya da ön  plana  çıkartabilirsiniz. Gergi tavan sistemi bir  aydınlatma  sistemi  olarak  da  kullanılabilir ve  ya da görsellik  amaçlı  duvarlarınızda da modern şık bir görünüme sahip  olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Gergi tavan sistemi  bir  çok özelliğe sahiptir. Aydınlatma sistemi  ile  sizin  belirlediğiniz  görselliğe göre  büyük  bir  yardımcınız  olacaktır. Gergi tavan  sisteminin  ince delikleri ve döşenilen  led ışıkları  sayesinde fuar alanınıza loj  bir  ışık  saçar  ve bu aydınlatma hiç  bir şekilde  göz  kamaştırmaz  her  yere eşit bir  şekilde  ışık  yayılır.

Gergi tavan sisteminin  dijital  baskı  sayesinde  arabaları  tanıtmanız da  kolaylık sağlar. Bir  çok  özeliğe  sahip olmakla  birlikte  ısı  yalıtımı sayesinde  araba  fuarınız da havalar soğuk bile olsa içeride  ki sıcak havayı korur dışarıdan gelecek olan soğuk  havayı  engeller  bu sayede  fuarınıza gelen ziyaretçiler rahatsız olmadan zevkle fuarınızı gezebileceklerdir. Araba fuarlarında bir tehlike ise yangındır.

Gergi  tavan sistemi  yanmaz özeliğe sahip olmaktadır. İçine döşenilen Pvc yapısı sayesinde ısı seviyesi yüksek olup  ateş tutulduğunda ateş  direk  sönmektedir. Yangına  karşı  emniyet  kemeri  oluşturmaktadır. Gergi  tavan  sistemini tavanda kullanmak isterseniz şık ve modern  bir aydınlatma  olarak da kullanılır. Her  ölçüye  uyum sağlar  kolaylıkla montaj  yapılır. Gergi  tavan  sistemini sorunsuz  bir şekilde uzun bir  süre  kullanabilirsiniz.

Gergi  tavan sistemini  bir gün içinde  tamamlanıp teslim edilmekle birlikte siz arabalarınızı  fuara  hazırlarken  biz montajı  kolaylıkla  yapabiliriz  bu  da zaman  kaybetmenize engel  olur. Gergi  tavan  montajı  yapılırken  çevre  kirliliği olmaz  bu  sistem  uygulanırken  alçı, boya v.b. ürünler  gerektirmez. Gergi tavan  sistemi  esnekliği  sayesinde  kurulumu  da  çok kolaydır. Her türlü  darbeye karşı  dayanıklıdır. Çatlama ve ya yamulma  gibi  olumsuzluklarla karşılaşmazsınız.  Özel bir bakım  gerektirmez  hiç  bir şekilde leke tutmaz istediğiniz bir  ürünle  bakımını  yapabilirsiniz.