Gergi Tavan Profili, Germe Tavan Profili

Gergi tavan profili ile bir çok proje tavanları ve duvarları özel olarak tasarlanmış ve estetik bir bakış açısı kazanmıştır. Bamax gergi tavan profilleri ve gergi tavan kumaşları hemen her projede kullanılabilmek içi amaçlanmış ve ona göre tasarlanmıştır. Gergi tavan profilleri ile hem yuvarlak daire (yuvarlak) veya üçgen kenarlı ve köşeli şekiller tasarlanabilir. Ve hatta 3 Boyutlu şekiller tasarlanmış ve uygulanmıştır. Gergi tavan kumaşlarımız esnek olduğundan istenilen forma girebilme özelliğine sahiptir.  Gergi tavan kumaşlarının esnekliği sayesinde gergi tavan profili de ona göre esnek tasarlandığı için her cm inden kıvrımlar veya keskin köşeler elde edilebilir. Bu nedenle hemen her şekle gergi tavan kumaşları uygulanabilmektedir.

Gergi tavan Profilleri, Germe tavan profili % 100 Aluminyum’dan üretilmektedir.

Gergi tavan sistemlerinde mükemmel uygulamalar ile mekanlarınızı daha şık bir ortama çevirebilirsiniz. Tavan dekorasyonları ile ortamlar ve mekanlar daha şık. Dijital baskı gergi tavan galeri sayfamızdan uygulanmış mekanların resimlerine bakabilirsiniz. Mükemmel bir tavan aydınlatmasında her zaman gergi tavan ile led aydınlatma teknolojisi tercih edilir.

Gergi tavan H Profilleri

Duvar veya tavan için kullanılan profil strüktür üzerine kullanılan temel uygulama germe tavan profili ‘dir. H22 profil modeli kapatma çıtası ile birlikte uygulanarak birleşim detayı gizlenir.

Gergi tavan W Profilleri

Tavan veya profil strüktür altına kullanılan, birleştirme profilidir. W22 kapatma çıtası ile birlikte uygulanarak birleşim detayı gizlenebilir.Bu tür uygulamalarda kesinlikle bu profil kullanılır.

Gergi tavan F Profili

Tavan veya duvar altına kullanılan strüktür altında temel uygulama germe tavan profili ‘dir.

Alumniyum ve Pvc’den üretilen sanat eserleri.

Kapalı her mekana uygulanabilen germe tavan sistemi, dekorasyonlarda ve iç mekan aydınlatmalarında vazgeçilmez bir ikilidir. Böylece bu ürünler dekor için en ideal ürünler olmaktadır. Bunların dışında Led ürünler ile birleştiğinde soft bir ışığa sahip olmaktadır. İç mekanların tavan ve duvar dekorunda kullanılır. Ayrıca direk ve kolonları kapatmakta mükemmel bir materyaldir. Eğer iç mekanlarda iyi bir tavan dekoru isterseniz kesinlikle germe tavan sistemlerini denemelisiniz. Bu tür uygulamalarda ise en mükemmel profil yukarıda gösterilen aluminyumdan üretilen profiller dir.