Dijital baskı gergi tavan sistemi, ışıklı doku gergi tavan kumaşına Dijital baskı tekniği ile UV baskı tekniği ile baskı yapılarak uygulanmaktadır. UV baskı tekniği hem uzun zaman solmayan bir baskı sunar hemde kesinlikle boya çıkmaz. Uv baskı ile yapılan dijital baskı gergi tavan sistemi uzun yıllar solmadan tavanınızda canlılığını korur ve içinde herhangi bir bakteri bulundurmaz.

Son zamanlarda kapalı mekanlarda ışık geçirgen doku üzerine dijital baskı gökyüzü resimleri basılarak ferah mekanlar elde edilebiliyor. Diğer taraftan, verilecek herhangi bir görselinde baskı mümkün. Baskılı olarak kullanılan gergi tavan sistemleri mekanınıza ekstra görsellik kazandırmaktadır. İsterseniz Dijital baskı gergi tavan galeri sayfamızdan uygulama resimlerine bakabilirsiniz.

Dijital Baskı Gergi tavan uygulamaları

Aşağıdaki uygulama resimlerinde de gördüğünüz gibi bu tür baskılı tavan sistemleri öyle çok mekanda ve alanda kullanılıyor ki en çok satılan ve en çok ürettiğimiz gergi tavan sistemidir. İstenildiği gibi görsel seçilebiliyor ve bu görseller istenilirse HD kalitesinde basılıyor. Bu baskılar sonucunda ortaya mükemmel renklerde ve en kaliteli kumaşlara baskı ile mekanları süslemektedir. Eğer sizde evinize veya çalışma alanlarına isterseniz bizimle irtibata geçmeyi unutmayınız. Sizlere müşteri hizmetlerimiz projenize göre en iyi fiyatı verecektir. Ve şunu da belirtmek gerekir ki müşteri temsilcilerimiz size en düşük fiyatı vermeyi de garanti edecektir.

Dijital Baskı Gergi Tavan Sistemlerinin Renkli Dünyasını Sizde Keşfedin.

Çünkü dolar kurundan etkilenmeyen bir firma olarak stoklu alımlarımız sayesinde hiç bir bayimize veya müşterimize kur farkı yansıtmadık. Tüm ürünlerimiz kendi imalatımız olup baskıları dahi kendimiz yapmaktayız. Böylece hem fiyatta daha iyi netice alıyoruz hemde üretim hızında mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Bu da bayilerimize ve müşterilerimize yansımaktadır. Bizler müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Dijital Baskı Gergi Tavan Sistemleri ile daha modern ve renkli mekanlar.

Her türlü yarı açık ve kapalı mekanlarda kullanılan gergi tavan sistemleri her zaman mekanları daha ferah ve daha geniş göstermektedir. Sizde karar verirseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz. Sizlere en doğru seçimi göstereceklerdir. Siz kafanızdaki düşüncelerinizi iç mimarlarımıza söylemeniz yeterli olacaktır. Böylece sizlere modern veya klasik çizgiler de gergi tavan uygulamalarını bilgisayar ortamında gösterecek ve karar verdiğiniz anda üretime geçeceklerdir.

Diğer gergi tavan modellerine bakacak olursanız lütfen gergi tavan modelleri sayfamızı ziyaret ediniz.  Eğer bu tavanlardaki kumaş özelliklerini merak ediyorsanız lütfen gergi tavan kumaşları sayfamıza bakınız.