Ayna Gergi Tavan Sistemleri ve Özellikleri

Ayna gergi tavan nedir? Ayna tavan yada mirror stretch ceiling de denilebilir. Ayna gergi tavan sistemi yüzeyinin ayna gibi parlak olması ile beraber tavana uygulanan bir tavan dekorasyon türüdür. Diğer gergi tavan kumaşlarından farkı çok parlak olması ve biraz daha kalın olmasıdır. Bu tavan kumaşı diğer kumaşlardan farkı bir yapıya sahiptir.

Bu kumaşların gerilme payı: Diğer kumaşlar daha çok gerilirken bu kumaşın gerilme payı daha azdır. Uygulanan bölgeye mükemmel bir derinlik verir. Bu gergi tavan türü lake gergi tavana benzemektedir. Fakat bunun özellikleri lake kumaş özelliklerinden biraz daha farklıdır. Lake gergi tavan kumaşın bir çok rengi vardır Fakat bu gergi tavanın renk kartelası daha sınırlıdır.

Özelliklerine ve renklerine bakacak olursak yaklaşık olarak Altın, gümüş ve lacivert olarak sınırlandırabiliriz. Bamax gergi tavan sistemleri ile evleriniz iş yerleriniz ve özel yaşam alanlarınız daha şık ve daha estetik bir dekora kavuşabilir. Üretimlerimizi 7 gün 24 saat yapmaktayız.

Geniş bayi ağımız ile geniş teknik servis ağımız ile her daim % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman daha şık daha estetik ve modern aydınlatma dekorasyonları sunuyoruz. Mükemmeli arıyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.