Duvar kağıdı tasarımları ile sizlere en uygun ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Düşünün evinizde veya iş yerinizde ki duvarlarınızı istediğiniz gibi bir duvar kağıdı baskısı ile tasarladığınız. Duvar kağıdı tasarımları ile müşterilerimize ayrıcalıklar sunuyoruz. Hayalinizdeki resmi veya görseli duvarlarınızda görmek ister misiniz? Bu kavramda sizlere en iyi çözümü sunan bir firmayız. Eğer sizde bizim fikirlerimize katılıyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Bamax dijital baskılı duvar kağıtları ile aynı gün üretimden çıkan duvar kağıdını evinizde uygulayabiliyoruz. Aynı gün üretim ve uygulama olabilmektedir. Uzman personellerimiz ile sizlere hızlı çözümler sunan bir firmayız. Duvar kağıdı tasarımları 7 gün 24 saat üretim parkurumuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bamax baskılı duvar kağıtları olarak stoklu çalıştığımızdan dolayı fiyatlarımız sabit olup döviz kurundan etkilenmiyoruz. Sabit fiyatlar ile müşterilerimize ve bayilerimize hizmet veriyoruz.

Duvar kağıdı tasarımları ile mekanlarınıza özel duvar kağıtları

Duvar kağıdı tasarımları ev, ofis, iş yeri, Avm, Mağaza gibi alanlarda dekorasyonlarına ayrı bir çizgi katmaktadır. İster modern çizgiler ile ister klasik bir tasarım ile mekanların duvarlarına yeni bir özellik ve tasarım yaratabilirsiniz. Deneyimli iç mimarlarımız ve grafikerlerimiz ile sizlere ayrıcalıklı bir tasarım sunmaktayız. Tamamen kişiye özel duvar kağıdı üretiyoruz. Sizler için en büyük avantajlardan birisi duvar kağıdınız üretildiği anda uygulamaya hazırdır. Profesyonel ekibimiz istediğiniz takdirde sizin için üretilen baskılı duvar kağıdını hemen evinize veya iş yerinize uygulayabilmektedir. 

Bu da bizi tercih etmeniz için geçerli bir sebep olabilir. Tasarımsal açıdan sınırsız bir görsel tasarım sunuyoruz. İstediğiniz alanın tasarımın nasıl durduğunu basılmadan görebilirsiniz. Böylece daha şık tasarımlar elde edilmektedir. Duvar kağıdı tasarımları evinizin dekoruna uygun olarak da yapılabilmektedir. Bu sayede evinizin dekorunu bozmadan yeni bir duvar kağıdına sahip olursunuz.

Duvarlarında koyu veya açık renkli boya olması kapalı mekanlarda insanları boğar. Eğer geniş ve ferah bir mekan istiyorsanız kesinlikle bu tür bir duvar kağıdı istemelisiniz. Bu tür uygulamalarda yaptıracağınız duvar kağıdı tasarımları çok önemlidir. Çünkü yaptırdığınız duvar kağıdı baskısı ile tarzınızı yansıtmış olacaksınız. Yaşadığınız mekanda duvarlarınıza baskılı duvar kağıdı uygulaması ile tarzınızı yansıtın. Özel yaşam alanlarınız istediğiniz tasarıma sahip ise bu size pozitif bir enerji verecektir. Düşünki tasarımı ve dekorasyonu hoşunuza gitmeyen bir evde yaşıyorsunuz. Bu tür durumlar sizlere negatif bir enerji verir ve çalışma hayatınızı dahi etkilemektedir. Duvar kağıdı seçilirken Duvar Kağıdı Tasarımları da çok önemlidir. Siz tasarlayın biz üretelim. Eğer baskılı duvar kağıdı özellikleri ne bakmak isterseniz lütfen baskılı duvar kağıdı özellikleri sayfasını ziyaret ediniz.