Gergi Tavanın Sırları ve özellikleri

Gergi Tavanın Sırları; Gergi tavanın iyi ve kaliteli olmasının özelliği onu yaparken kullanılan malzemenin kaliteli olmasıdır

Germe tavan sistemlerinde kullanılan malzemeler her zaman birinci sınıf ürünlerden seçilmeli ve CE belgeli olmalıdır. CE belgesi Avrupa Standartları belgesidir. Ce belgesine sahip ürünler her zaman çok kaliteli olmayabilir bizim ürünlerimiz Hem CE belgeli hemde TSE belgeli olup 1. sınıf germe tavan kumaşları dır. B1 yanmazlık belgeli olup ISO 14001 VE ıso 9001 kalite belgelerine sahiptir.

Gergi tavan ile dekorasyonlarda en iyi sonucu alabilirsiniz.

Ev dekorasyonlarında veya her hangi bir mekanın dekorasyonun bir çok materyal bulunur. Bunlar hem dekorasyon için kullanılır hem de o mekanın ihtiyacı olduğundan kullanılır. Peki bu durumlarda bu kullanılan ürünler ve ya materyal ler ne kadar uyum içindedir. Bu tür durumlarda kesinlikle uyum içinde ve dekora uygun ürünler kullanılmalıdır. İşte bu durumda gergi tavan sistemi bu tür uygulamalar için ideal bir üründür.

Bu sayede ürünlerimiz tam 15 yıl garantili olup asla içerisinde bakteri barındırmaz. % 100 Geri dönüşümlü olup çevreci bir yapıya sahiptir. Ürünlerimiz bu kadar kaliteli olmasının sebebi insanlara ve doğaya saygımızdan olup tüm ürünlerimiz bu belgelere sahiptir. Gergi tavan sistemleri bir çok alanda kullanıldığı gibi reklam sektöründe kullanılmaktadır. Organizasyonlar da Duvar süslemeleri ve Fuarlarda hem duvar hem de tavan süslemelerinde kullanılır. Baskı yapılabilme özelliği sayesinde istenilen görsel basılabilir ve reklam çalışmaları yapılabilmektedir. Tüm kumaşlarımız anti statik olup asla toz tutmaz ve elektriklenme yapmaz.

 

Gergi Tavanın Sırları

Bu sayede uzun zaman temizleme ihtiyacı olmaz. Temizlemesi çok basit olup ıslak bir bezle temizlenebilir. Bu bez pamuklu olmalı ve Lake gergi tavan ve dijital baskı gergi tavan sistemlerinde özellikle pamuklu bez ile silinmelidir.  Gergi tavanın sırları ndan biride UV baskı yapıldığında asla boya ve başka bir koku olmamasıdır. Gergi Tavanın Sırları. UV baskı tekniği bir çok alanda kullanıldığı gibi Germe tavan sistemlerinde de kullanılmaktadır. Bu baskılarda kullanılan boya organik olup asla içerisinde kimyasal madde içermez. İnsan sağlığını tehlikeye atacak hiç bir madde bulunmamaktadır. Gergi tavan profilleri ise tamamen Alüminyum dan üretilip uzun yıllar dayanıklığı test edilmiştir.