Gergi Tavan ile Işığın Dansı

Gergi Tavan ile Işığın Dansı; uygulamalarının başarılı olmasında ışıklandırmanın ayrı bir önemi var. İç mekanlarınıza uygulaması yapılan germe tavanın ışıklandırması iyi bir şekilde yapıldığında hem tasarlanan tavan kendini daha iyi gösterir hemde mekana derinlik ve ferahlık katar.

gergi tavan ile ışığın dansı, gergi tavan, germe tavan, barisol tavan

Bu yüzden barrisol tavan uygulamasında kullanılacak ışıklandırma sisteminin kalitesi çok önemlidir. Öyle ki doğru açılardan verilecek ışık ile tasarım mekanın karakterini daha iyi yansıtacaktır. Burada mekanda düşündüğünüz ortam da önemlidir. Örneğin duruma göre yüksek ışık verecek veya daha loş bir ışıklandırma ile bir ambians oluşturulabilir. Eğer mekan eğlence amaçlı tasarlanmışsa müziğin ritmine göre mekanın içi değişecek ve misafirleriniz daha fazla keyif alacaktır.

Bir restaurant veya cafe ise germe tavanın ışıkla uyumu ile birlikte misafirlerinizin kaliteli ve keyifli zaman geçirmesine neden olacaktır. Aliş veriş merkezlerinde uygulanmasında ise canlı renkleri ortaya çıkaracak ve barrisol tavanın görsel al benisi daha fazla olacaktır.

gergi tavan ile ışığın dansı

Spor salonlarında ise keyifli zaman geçirenler için doğal bir tempo oluşturacaktır. Bu yüzden germe tavan uygulamasını yaptırırken ışıklandırmaya özel önem göstermek gerekiyor. Nasıl bir ışık sisteminin ve malzemesinin kullanılacağına işin ehli ile birlikte karar verilmelidir. Hatalı bir ışıklandırma iyi tasarlanmış bir gergi tavanı kötü gösterebilir.

Barrisol tavan montajında ışıklandırma montajı öncelikle yapılır. ışıklandırmada kaliteli malzeme kullanılması da önem arz etmektedir. Kaliteli ışıklandırmanın üstüne gergi tavan uygulandığında mekanın tüm karizması ortaya çıkmaktadır. Bu aynı zamanda mekanın kalitesinin üst düzeyde olduğunun bir göstergesidir. Hem böylece mekana gelen müşterileriniz kendilerini önemli ve ayrıcalıklı hissedecektir. Bu önemli bir tercih sebebi olacaktır.

Siz en iyisi germe tavan uygulamasını yaptırırken tavanın ışık ile dans etmesine izin verin ve uygulamacıların önerileri ile gerçekten başarılı bir barrisol tavan uygulamasına imza atın. Bu zaten sizin mekanın kalitesine attığınız bir imza olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir