Havuz ve spa gergi tavan modelleri

Havuz ve spa gergi tavan modelleri ile diğer Gergi tavan modelleri bildiğiniz gibi her yerde uygulana bilir ürünlerdir. İster ev, ister iş yeri, ofis, cinema her nereye isterseniz çok kolaylıkla kısa bir zaman içinde uygulanır.

Sizi hem gelecekte olan para kaybından korur, hem de çok hijyenik ve sağlıklıdır. Şöyle ki, her sene boya tazelemesi ve tadilat yapmak gerekilen tavan sistemlerinden farklı olarak, bu tavan sistemleri ne güneş, ne nem ve  bu gibi dış tesirlerden  etkilenmez. Kaç sene sonrası bile ilk günkü gibi ferahlığını korur. Hijyenik tarafı o ki, kolaylıkla kısa bir surede silinme özelliği vardır.

gergi_tavan_havuz_spa_6 (1)

İstediğiniz yere uygulata bilirsiniz. Bu uygulama alanlarından biri de Havuz  alanıdır. Bildiğiniz gibi havuz ortamı nemli bir ortamdır. Kalitesiz bir ürün kullanıldığı takdirde bu nemli alan uyguladığınızda ürünün sorunlar yaratacak, kopuklar, sarkmalar ve bu gibi problemler olacaktır.

gergi_tavan_havuz_spa_6 (1)

Ama Gergi tavan sistemleri havuzlarda yapılan germe tavanlarda her hangi bir problemin yaşanmaması için size garanti veriyor. Sadece neme dayanıklılıkla ilgili sorunuzu çözmekle kalmayıp, aynı zamanda 3 boyutlu uygulamaları,gerekirse sınırsız sayda aydınlatma kullanma özelliğini size sunuyor. Böylece siz havuzlarda hatta yıldızlı gökyüzü görünüşünü bile elde edebilirsiniz.

gergi-tavan-havuz-spa

Bunlarla beraber siz Barisol tavan uyguladığınız alanda her türlü aydınlatma armatürleri, duman sensörü, hoparlörler ve havalandırma üniteleri gibi aksesuarları uygulamaya çok kolaylıkla ilave edebilir. Ve güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Havuzunuza uyguladığınız germe tavan ürünleri alana şık ve unutulmaz bir görünüş verecek,hijyenik bir ortam sağlayacak ve aynı zamanda sulu alanlarda alınan nem kokusunun olmamasına sebep olacaktır.

lake-3

Uygulatacağınız havuz gergi tavan sistemleri hem sizin, hem de konuk ve müşterileriniz tarafından çok ilgi görecek ve yanı zamanda memnun olmasını sağlayacaktır.Tek yapacağınız iş istediğiniz havuz uygulama modelini seçmek ve bizi aramaktır.Ondan sonra sadece bir kaç gün içinde(tabi bu süre uygulanan alana göre değişir) istediğiniz kalite ve görünüşe sahip alana kavuşacaksınız.

havuz design

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir